Календарь
Главная » 2010 » Март » 17 » ЦСКА проривається до чвертьфіналу Ліги Чемпіонів
13:06
ЦСКА проривається до чвертьфіналу Ліги Чемпіонів

У вівторок, 16 березня, чергову путівку до чвертьфіналу Ліги Чемпіонів за підсумками протистояння з іспанською Севільєю здобув московський ЦСКА, який після домашньої нічиєї зумів виграти на полі суперника.

Ліга Чемпіонів. 1 / 8 фіналу. Матч-відповідь

Севілья - ЦСКА (Москва) - 1:2

Голи: Перотті (41) - Нецід (39); Хонда (54)

(перший матч - 1:1)

Попередження: Луїс Фабіано (52) - А Березуцький (19); Щенников (61); Гонсалес (71)

Стадіон Рамон Санчес Пісхуан. Початок матчу: 21:45. Арбітр: Віктор Кассаі

Севілья: Палоп - Фаціо, Драгутинович, Станкявічус, Наварро (Адріано, 75), Ренато (Негредо, 71), Зокора, Перотті, Капель (Кануте, 46), Хесус Навас, Луїс Фабіано

Тренер: Маноло Хіменес

ЦСКА: Акінфєєв - А Березуцький, В Березуцький, Ігнашевич, Щенніков, Шемберас, Алдонін, Марк Гонсалес (Мамаєв, 88), Красіч (Чіді Одіа, 72), Хонда (Рахимич, 83), Нецід

Тренер: Леонід Слуцький

Севілья володіла територіальною перевагою, а рахунок у матчі відкрив ЦСКА. На 39-й хвилині Томаш Нецід отримав м'яч на лінії штрафного майданчика звільнився від захисника і прошив Палопа. Так армійці вийшли вперед у двоматчевому протистоянні.

Однак не довго підопічні Слуцького раділи. Через дві хвилини іспанці відігралися. Гол на свій рахунок записав Перотті, який чомусь залишився один у штрафному ЦСКА. Аргентинець обіграв Акінфєєва і забив в порожні ворота! 1:1, а за сумою двох матчів - 2:2.

У дебюті другого тайму ЦСКА знову виходить вперед. Цього разу японський новачок Кейсуке Хонда потужно вистрілив з штрафного. Палоп зреагував, але м'яч від його рукавичок влетів у сітку воріт! 1:2 і Армійський клуб проходить далі.

Відзначимо, що це перший подібний успіх ЦСКА в історії виступів у Лізі Чемпіонів.

Категория: Ліга Чемпіонів | Просмотров: 394 | Добавил: doctor | Рейтинг: 0.0/0