Календарь
Главная » 2010 » Март » 15 » Лігочемпіонівські баталії
17:25
Лігочемпіонівські баталії

Завтра відбудуться два матчі відповіді Челсі прийматиме Інтер минулого туру підопічні Карло Анчелотті поступилмлися на Джузепе Меацца з рахунком 2-1.(за пенсіонерів відзначився Калу а за Інтер кмб'ясо і Мілітто)В тому цікавому матчі Лондонці втратили Чеха головного голкіпера також з Інтером не зіграє Ешлі Кол Босінгва Деко і дублюючий голкіпер Хіларіо.Вибір у Тренера великий серед воротарів це 19 річний Тейлор і більш досвідченний Теренбул.За Інтер напевно не зіграє Балотеллі,а інших як поставить Жозе Моуріньо.

Ще теж один матч відбудиться в Іспаніїї Севілія прийматиме ЦСКА.Армійці в дома зіграли 1-1 цей результат влаштовує більш Севілію.

Також ще будуть зіграні матчі в середу Барселона прийматиме Штутгарт ну в минлому матчі Німці відверто виграли у Барси 1 тайм там мінімум Штутгарці мали забивати 3 рази але Барса в 2 таймі знайшла свою гру і забила гол на виїзді цим самим звела рахунок в нічийний.Ще одне протистояння буде між Олімпіакосом і Бордо.На виїзді Бордо з мінімальним рахунком виграло Олімпіавкос.Взагалі Французи дуже добре виглядають в цьогорічній Лізі Чемпіонів вийти першими з групи де були такі гранди як Баварія і Ювентус це знаєте дуже пристойно проте в чемпіонаті справи не дуже добре помітно,що команда пішла на спад тому побажаємо команді успіхів.

Також були зіграні матчі минулого тижня
Реал-Ліон1-1(проходить Ліон за сумою 2х матчів 1-2)
МЮ-Мілан4-0(проходить МЮ за сумою 2х матчів 7-2)
Арсенал-Порту4-0(проходить Арсенал за сумою 2х матчів 5-2)
Фіорентина-Баварія3-2(проходить Баварія за сумою 2х матчів3-4але правило виїзного голу дозволяє пройти саме Баварцям)
Категория: Ліга Чемпіонів | Просмотров: 427 | Добавил: Doc | Рейтинг: 0.0/0